NADĚJE TRVALA 35 MINUT Sokol Hradec Králové - DSK Basketball Brandýs 72:43 (22:13, 13:9, 11:11, 26:10)

Hradeckým hráčkám vyšel lépe úvod zápasu, nám se v 1. části nevedly trestného hody, kterých jsme zahodili hned 7. Nicméně jsme zápas nepustili a stále se držely na dostřel, rozdíl se pohyboval mezi 8 a 12 body. Pod košem platila na soupeřky výborná Leeza Burdgess, na rozehře se dařilo Ireně Vrančič. Bohužel naše dvě střelecká esa, Kwanza Murray a Kia Johnson se dlouho nedokázaly prosadit proti takticky dobře zhuštěné obraně vymezeného území a místo doporučovaného vyhození na perimetr jsme volili těžké střely přes obránce. I tak jsme byli na dostřel a pět minut před koncem, ve 35. minutě, svítilo na tabuli celkem skóre 54:43. Definitivní rozhodnutí zápasu měla na ruce výborná Katka Zeithamerová,  která v zápětí trefila z obrovské dálky dvě trojky v řadě a utrhla stav na 60:43. O výsledku zápasu bylo rozhodnuto, prostřídali jsme a domácí v euforii přidali ještě 12 bodů, což sice navýšilo skore, ale o nic se už nehrálo.

Body DSK: Murray 13, Vrančič 12 (+5 získaných faulů), Burdgess 10 (+9 doskoků, +6 získ.faulů), Matějková, Maršíková, Klokočníková a Johnson po 2, Šťovíčková, Ceralová, Ebenhohová, Holá, Pitrová.