BLK Slavia Praha - DSK Basketball Brandýs 98:70 (30:19, 24:9, 27:20, 17:22)

Domácí tým rozhodl o vítězství ve 2. čtvrtině, kterou vyhrál přesvědčivě 24:9. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, skončil těsným rozdílem 44:42, ale hrát dobře poločas pochopitelně na výhru nestačí. Za Slavii zářily zkušené Hanušová (26b) a Suchanová (dř. Elhotová, 16b). Pro double-double za 14b. a 11d. si došla Rokošová.
Náš tým zaslouží pochvalu za druhý poločas a obecně dobrý výkon v útoku. V obraně jsme ale hořeli především ve výpomoci ze slabé strany a všeobecně v tvrdosti. Na obraně musíme ještě velmi pracovat, abychom mohli přemýšlet o úspěchu, tedy vítězství. Dáváme si měsíc.
Přes porážku bych chtěl upozornit na kariérní střelecký rekord Lucky Ceralové (14b.) a 8 získaných faulů Ireny Vrančic.

Body DSK Brandýs:  Murray 23, Vrančic 15 (+8 získ.faulů), Ceralová 14, Durdová 6, Holá 4, Burdgess 4 (+11d.), Najbrtová 3, Šťovíčková 1, Maršíková, Ebenhohová, Pitrová, Tomková.
MInuty: Murray 28, Burdgess 27, Ceralová 26, Vrančic 24, Najbrtová 18, Holá 17, Šťovíčková, Pitrová a Durdová 13, Maršíková 10, Tomková 6, Ebenhohová 5