KP Tany Brno - DSK Basketball Brandýs

KP Tany Brno - DSK Basketball Brandýs 89:45
 
První výjezd na utkání k soupeři byl opět velmi těžký - k dalšímu účastníkovi FIBA Eurocupu -  v Brně nás čekalo KP Tany Brno. 
Brno na nás nastoupilo pěkně zostra, s celoplošnou obranou. Sice jsme od začátku prohrávali, ale hráli jsme dobře, dařilo se nám obranu soupeře přecházet, avšak nedokázali jsme skorovat i z jasných šancí. Postupně jsme vystřídali a domácí ucítili šanci. Přitlačili a my jsme se opět začali topit ve ztrátách. Nakonec jsme se jich dopustili 29, což je skutečně velké číslo. Bohužel, soupeř nás dokázal přeskákat, byl daleko tvrdší v boji bez míče. Svůj první start za ženy a hned v ŽBL si odbyla 16ti letá Amálka Hrubinová a přestože koš nedala, dostala se 5x k zakončení a v obraně neprohrála jediný souboj. 
 
Poctivě pracujeme a víme, že se to zlepší. 
 
individuálně se prosadila Kwanza Murray, autorka 21 bodů - nejlepší střelkyně zápasu 
 
Body Brandýsa: Murray 21, Šťovíčková a Vrančić po 5, Durdová a Pitrová po 4, Maršíková, Burdgess a Ceralová po 2, Ebenhohová, Holá, Hrubinová, Tomková.  
 
 
DALŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS
 
Další domácí zápas nás čeká už v pátek, 6.10.2023 od 16:30 proti týmu SBŠ OSTRAVA!  
 
Přijďte nás podpořit! uděláme maximum proto, abychom předvedli o hodně lepší výkon, než v prvním ligovém zápase proti Chomutovu. 
 
Děkujeme!!