POZVÁNKA KE SLEDOVÁNÍ ZÁPASU S KP TANY BRNO

POZVÁNKA KE SLEDOVÁNÍ ZÁPASU S KP TANY BRNO
 
30.9. sehrají od 15:30 naše hráčky zápas s dalším eurocupovým týmem, a to v Brně Králově poli,  proti místnímu KP Tany Brno. 
Opět to bude velmi těžký zápas, který budete moci sledovat online na TVCom.cz
 
Pane trenére, co se dá od KP Tany Brno očekávat?
KP Tany Brno bude hrát hodně rychlý basket s výbornou střelbou z dálky. Ta se dá očekávat i od obou nižších pivotek Kopecké a Galíčkové. K tomu je tady trojice zkušených a opravdu nebezpečných hráček z perimetru: Vondráčková - Eva Kopecká - Šotolová. Své si odehraje chytrá pivotka Dudáčková. Je tu také šikovná hráčka Hynková, jedna z nadějí českého basketu. 
 
Hned na prvním místě jste jmenoval Anežku Kopeckou. Tuhle hráčku jste letos trénoval v reprezentaci na Univerziádě v Chengdu..
Ano, Anežka tam byla jedna z nejlepších našich hráček. V zápase o 7. místo s Brazílií byla fantastická. Je to moc prima, férová a řekl bych uvědomělá žena a strašně moc talentovaná hráčka. V sobotu ale bude v dresu soupeře a tak to musíme brát. Pokusíme se ji ubránit..
 
Brněnský tým v prvním kole prohrál o bod v Praze na Slavii. Bude se chtít doma rehabilitovat?
O tom není nejmenších pochyb. Jsou to skvělé střelkyně za tři body a nyní budou hrát doma. Tedy dá se očekávat ještě více střel za tři a s větší úspěšností. Musíme si na to dát extrémní pozor. Brňanky budou proti nám velkým favoritem. Což je sice přijemná, avšak někdy i trochu nevděčná úloha. 
 
Jak jste na tom s naším kádrem? Marodka je stále stejná? 
ano, bohužel ano. Žádná z těch hráček, které nemohly nastoupit ve středu se dostatečně nevyzdravila. Ještě pracujeme s možností startu Verči Vojtíkové, ale nedá se s tím moc počítat. 
 
Vyhrajeme?
Pokusíme se překvapit. Brno je však jasným favoritem. Budeme nohama na zemi:-)